Gliwice: Relaks przy tężni solankowej

0
288
fot. D. Nita-Garbiec/UM Gliwice

Warto wybrać się dziś na spacer w okolice tężni solankowej w lesie komunalnym przy ul. Chorzowskiej. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej uczestniczący w projekcie Aktywnie dla Gliwic zapraszają o godz. 17.30 na bezpłatne zajęcia relaksacyjne.

Problemy ze snem, zmęczenie, stres? Te zajęcia powinny pomóc się zrelaksować.  – Relaksacja może być idealnym sposobem na rozwiązanie różnych problemów. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani specjaliści – psycholog i starszy pracownik socjalny – zachęcają organizatorzy.

Przypominamy, że także 27 lipca, między 16.30 a 18.30, przy tężni mieszkańcy będą mieli kolejną okazję do rozmów o Gliwicach z przedstawicielami zespołu opracowującego nową strategię miasta „Gliwice 2040”.  Zapowiedzi kolejnych spotkań warto szukać na stronach gliwice.eu i gliwice2040.gliwice.eu, na miejskim profilu Fb oraz na tablicach ogłoszeniowych Rad Dzielnic. Dodatkowych informacji udziela Biuro Rozwoju Miasta UM w Gliwicach (e-mail: gliwice2040@um.gliwice.pl, tel. 32/33-86-550).

info: gliwice.eu