Gliwice: Przebudowa skrzyżowania ulic Okulickiego i Kozielskiej wchodzi w kolejny etap prac

0
147

Kierowców czekają zmiany w rejonie skrzyżowania Okulickiego – Kozielska. W przyszłym tygodniu, We wtorek, 20 lutego rozpoczną się prace, które spowodują zawężenie ul. Okulickiego (przed skrzyżowaniem z ulicą Kozielską). Ruch pojazdów odbywał się będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Jadący od alei Jana Nowaka Jeziorańskiego (DK88) nie będą mogli skręcić w lewo w ulicę Kozielską. Objazd poprowadzi do ronda im. Władysława Andersa, skąd będzie można zjechać do ulicy Kozielskiej.

Uwaga piesi! Z użytkowania wyłączone zostanie przejście dla pieszych w poprzek ulicy Okulickiego.

Wyłączenie relacji lewoskrętu na krzyżówce ulic: Okulickiego i Kozielskiej, spowoduje wyznaczenie trasy objazdowej dla linii autobusowej nr 178.

W kierunku dzielnicy Trynek po obsłudze przystanku „Gliwice Zakład Energetyczny 2” autobusy przejadą ulicami: Portową, aleją Jana Nowaka Jeziorańskiego (DK88), Okulickiego, Kozielską, zawrócą na rondzie im. Władysława Andersa, a następnie kontynuują jazdę ulicą Kozielską do włączenia na stałą trasę przejazdu do przystanku „Osiedle Wojska Polskiego – Kozielska 2”. W kierunku Łabęd – trasa przejazdu nie ulegnie zmianie.

Info: ZDM Gliwice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here