Koncerty na żywo i jedyny pokaz kinowy na dużej hali – czyli lato w Arenie Gliwice!

Nuda na wakacjach jest zdecydowanie zabroniona! Co zrobić w takim razie, by zapewnić wszystkim, tym młodszym oraz starszym dzieciom… i Wam – rodzicom mnóstwo różnorodnej rozrywki? Skorzystać z pakietu propozycji Areny Gliwice – w programie rodzinna miejscówka przy Parku Chrobrego, wieczorne koncerty z publicznością Areny Online i… unikalna szansa by zobaczyć pokaz kinowy na Dużej Arenie siedząc w środku swojego samochodu.

 Nie marnujemy ani chwili czasu i zaczynamy już w piątek 26 czerwca. Zapraszamy do naszego studia nagrań – Areny Online. Przez miesiąc czasu będzie można uczestniczyć w transmitowanych na żywo wydarzeniach, poznając przy okazji tajniki pracy kamery i kulisy produkcji wydarzeń. Zaproście znajomych i wybierzcie się razem na koncert (do wyboru środa albo piątek) albo skorzystajcie ze rodzinnego czwartku, czyli atrakcji dla dzieci i strefy sztuki dla dorosłych. Bilety, odpowiednio, w cenie 5 zł i 9 zł. Wejście na imprezy będzie przy Małej Arenie – mówi Łukasz Buszman, manager ds. promocji Areny Gliwice.

W weekend zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej pogody i długich ciepłych wieczorów. Od 27 czerwca (sobota) wejście do Areny od Parku Chrobrego zamienia się w strefę letniej aktywności dla mieszkańców miasta i okolic. Arena Summer to plenerowa strefa gastronomiczna, której towarzyszyć będą atrakcje sportowe, rodzinne, kulturalne oraz rozrywkowe: leżaki, dobra muzyka, występy, pyszne jedzenie i zimne napoje. Summer trwa przez całe lato – zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę. Tutaj wstęp bezpłatny.

A jeśli porcja muzyki i zajęć dla aktywnych to dla Was za mało, będziecie mogli skorzystać ze spaceru z przewodnikiem, który wtajemniczy Was we wszystkie sekrety Areny Gliwice. Zobaczycie halę z perspektywy kilkudziesięciu metrów nad ziemią, poczujecie atmosferę sportowej szatni i przejdziecie korytarzami, którymi na scenę wychodziły międzynarodowe gwiazdy. W zależności od wybranej trasy można zwiedzić Arenę ekstremalnie lub bardziej klasycznie. Pełny cennik na arenagliwice.com.

Z kolei, w piątek i sobotę 3 i 4 lipca zapraszamy wszystkich miłośników kina, bo proponujemy seanse inne niż wszystkie – filmy będą wyświetlane na podwieszanym ekranie w samym sercu Areny Gliwice! Będziecie mogli wygodnie rozsiąść się na trybunach albo… wjechać na płytę swoimi samochodami i korzystać z unikalnego kina samochodowego. Zobaczymy: Cztery wesela i pogrzeb (sobota), Z podniesionym czołem (niedziela). Gdzie się widzimy? Punkt 20.00, Arena Główna. Taka okazja się już nie powtórzy! Bilety: 10 i 30 zł.

Wszystkie wydarzenia organizujemy w najwyższych standardach bezpieczeństwa. Troska o Wasze zdrowie zawsze będzie dla nas najważniejszym kryterium.

XXX

Więcej informacji o wydarzeniach:

https://arenagliwice.com/rodzinne-lato-z-arena-gliwice/

https://arenagliwice.com/events/arena-z-publicznoscia/

https://arenagliwice.com/events/letnie-kino-w-arenie/

https://arenagliwice.com/spacery-po-arenie-gliwice/

Info: Arena Gliwice