GliwiceInformacjeKultura i rozrywka

Gliwice: Karnawałowa prywatka w brazylijskim stylu

Jak karnawał, to w Rio, a jak prywatka, to w Bojkowie! Szykujcie wygodne buty, kompletujcie kolorowe stroje i zapamiętajcie datę 9 lutego, bo właśnie wtedy w Gliwicach rozkręci się prawdziwy… Bojków de Janeiro!

Gliwiczanie uwielbiają tańczyć! Udowodnili to na niedawnej domówce sylwestrowej, dlatego Centrum Kultury Victoria nie zwalnia tempa i już szykuje kolejną imprezę na parkiecie. Będzie gorąco, hucznie i kolorowo, a na spragnionych czekać będzie bar.

O muzyczną oprawę karnawałowego szaleństwa tradycyjnie zadbają gliwiccy Prywaciarze, czyli Bartek i Paweł. Zakręcą swoją płytą, a z głośników popłyną latynoskie rytmy, które jeszcze bardziej podgrzeją atmosferę. Nie zapomnijcie, że brazylijski karnawał to jednak nie tylko tańce i muzyka, ale także… kolorowe kostiumy! Zatem puśćcie wodze fantazji i przebierzcie się tak, jakbyście właśnie szli w wielkiej karnawałowej paradzie w Rio. Pióra, maski, cekiny, brokat – tu sprawdzi się wszystko.

Prywatka tradycyjnie odbędzie się na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5). Początek o godz. 19:00. Bilety w cenie 20 zł sprzedawane będą wyłącznie w dniu imprezy, bezpośrednio przed wejściem na salę.

Info: UM Gliwice