Gliwice: Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej – 7 kwietnia

0
513

Stoisz przed wyborem kierunku studiów? W czwartek, 7 kwietnia, na Politechnice Śląskiej odbędzie się Dzień Otwarty. Będzie to doskonała okazja, by zapoznać się z możliwościami, jakie stwarza gliwicka uczelnia.

Podczas wydarzenia prezentowana zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna Politechniki Śląskiej, zaplanowano też spotkania z kołami naukowymi, zwiedzanie wydziałów uczelni i tzw. „pokaz fizyków”. Będzie też okazja, by porozmawiać z naukowcami oraz studentami. Na zainteresowanych studiowaniem na Politechnice Śląskiej czekają również stoiska kół naukowych, samorządów studenckich oraz wydziałów, na których będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jak studiuje się na Politechnice Śląskiej i co proponuje uczelnia.
Dzień Otwarty w Centrum Edukacyjno-Kongresowym przy ul. Konarskiego 18, o godz. 10.00 rozpocznie prorektor ds. Studenckich i Kształcenia prof. Wojciech Szkliniarz.

Następnie prof. Jarosław Brodny przedstawi ofertę kształcenia. Dzień Otwarty w CEK potrwa do godz. 13.00. Później rozpocznie się oprowadzanie po wydziałach (do około godz. 15.00). Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej www/polsl.pl.

info: gliwice.eu