akcje charytatywneGliwiceInformacjeSport i rekreacja

Gliwice: Czerwcowy marsz nordic walking – pięć kilometrów dobra!

16 czerwca szykuje się fantastyczna okazja do sprawdzenia swojej kondycji fizycznej, integracji i wsparcia działań charytatywnych! Górnośląska Fundacja Onkologiczna wraz z gliwickim Narodowym Instytutem Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie zapraszają na I Marsz z kijami – nordic walking „5 kilometrów Dobra”, organizowany na terenie NIO i w parku Chopina. Uczestnicy wystartują o godz. 12:00. Patronat nad wydarzeniem objęła prezydent Gliwic Katarzyna Kuczyńska-Budka.

Udział w imprezie mogą wziąć wszyscy chętni powyżej 18. roku życia, a szczególnie pacjenci Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, ich rodziny i znajomi. Osoby, które nie ukończyły 18 lat, mogą wystartować pod warunkiem dostarczenia podpisanego oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego o zgodzie na start dziecka na odpowiedzialność rodzica/opiekuna prawnego.

Miejsce na starcie gwarantuje wniesienie opłaty w wysokości 30 zł, przed wyczerpaniem limitu startujących ustalonego na 150 osób. Przyjmowanie zgłoszeń i opłat online trwa do 12 czerwca za pośrednictwem formularza na stronie www.dostartu.pl. Uwaga! W przypadku niewyczerpania limitu miejsc, możliwe będzie wniesienie zgłoszenia i opłaty (gotówką, w wysokości 50 zł) w dniu zawodów, w biurze zlokalizowanym na parkingu przed Narodowym Instytutem Onkologii przy ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15.

Cały dochód z opłat startowych zostanie przekazany na rzecz gliwickiego oddziału Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddział w Gliwicach.

Więcej informacji i regulamin zawodów do pobrania na stronie www.fundacjaonkologiczna.pl/5-kilometrow-dobra/

Info: UM Gliwice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *