Gliwice: Buduj z Bobem. Dasz radę!

0
833

 

Dla Boba Budowniczego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszędzie tam, gdzie zdarzy się usterka lub potrzebna jest pomoc – pojawia się Bob. Bob to zawsze uśmiechnięty budowlaniec, który wraz z grupą przyjaciół chętnie pomaga innym. Jego radosne zawołanie „damy radę” uczy współpracy, pokonywania przeszkód i jest przykładem pozytywnego myślenia.

9 i 10 września (godz. 12-18) w CH FORUM będzie okazja poznać bliżej tego spryciarza i jego ekipę.

Na weekend z Bobem Budowniczym zaplanowaliśmy mnóstwo budujących atrakcji, które zainteresują całe rodziny.

Przede wszystkim będzie można z Bobem razem pobudować. Dzieci stworzą z nim własną konstrukcję z mega klocków. Autor najciekawszej i najbardziej stabilne budowli zyska miano najlepszego konstruktora!

W Świecie Narzędzi dzieci poznają sprzęty, akcesoria oraz czynności, które Bob zwykle wykonuje ze swoimi kompanami podczas majsterkowych przygód.

Niesamowitym miejscem dla małych budowniczych będzie także Szkoła Majsterkowania. Dzieci będą tu mogły sprawdzić, czy dadzą radę zreperować zlew lub usunąć inną domową awarię.

Dla małych amatorów rywalizacji Bob przygotował wyścigi… koparek. Umiejętności prowadzenia zdalnej koparki, szybkość i precyzja ruchu: to wszystko przyda się w tej zabawie.

Bob ma też świetną propozycję dla graczy.
Grę: Zmierz się ze strachem. To wielka gra planszowa, w której dzieci rzucają ogromną kostką, poruszają się po planszy i wykonują wszystkie zadania, które napotkają na drodze. Tylko radząc sobie z problemami wygrają z Psotliwym Strachem.

W CH FORUM będzie też pora dla małego dekoratora. W Dekoratorni Marty dzieci, wykorzystując swoją wyobraźnię, pomogą Marcie udekorować dom pani Kamyk. Będą też do woli szkicować, malować i tapetować. Z kolei na warsztatach tworzenia biżuterii własnoręcznie wykonają z kolorowych gumek bransoletki, które zabiorą ze sobą na pamiątkę.

Być w FORUM, spotkać Boba i nie zrobić sobie zdjęcia? Oh, nieeee. Na szczęście Bob będzie czekał na Was w Strefie Foto.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Źródło: http://forumgliwice.pl/