akcje charytatywneGliwiceInformacjeSport i rekreacja

Gliwice: Aqua maraton dla WOŚP na „Neptunie”

Szykuje się dobra zabawa połączona z ćwiczeniami w wodzie, gubieniem zbędnych kalorii, a przy okazji można wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W niedzielę 28 stycznia na Krytej pływalni „Neptun” (ul. Dzionkarzy 29) odbędzie się 4-godziny maraton Aqua Aerobiku. Start zaplanowano na godz. 16.00, wówczas uczestnicy usłyszą z głośników muzykę z lat 90-tych, od godz. 17:00 aqua aerobik będzie poruszał się w rytmach latino, od godz. 18:00 zarezerwowano pop music, a od 19:00 usłyszeć będzie można muzyczną niespodziankę.

Trwają zapisy – wystarczy wysłać sms na nr 784 362 669 z imieniem i nazwiskiem uczestnika. Warto się pospieszyć, bowiem ilość miejsc na sportowe wydarzenie jest ograniczona, choć jak zapewniają organizatorzy, spóźnialscy mogą odwiedzić pływalnię i sprawdzić, czy są jeszcze wolne miejsca, by dołączyć do sportowej zabawy. Opłata startowa to koszt 40 złotych.

Wszystkie zebrane środki w tym dniu powędrują na 32. Finał WOŚP, który za cel obrał „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Organizatorem wydarzenia, który został objęty patronatem Prezydenta Miasta Gliwice, jest Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej oddział w Gliwicach.

Info: MZUK Gliwice