Gliwice: 23. Inżynierskie Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii

0
479

Zapraszamy do udziału w 23. edycji wiosennych Targów Pracy i Przedsiębiorczości na Politechnice Śląskiej. Wydarzenie potrwa od 12 do 16 kwietnia i będzie realizowane za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy internetowej dostępnej od 12 kwietnia od godz. 9:00. 

Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii to doskonała okazja do nawiązania kontaktów pomiędzy kandydatami do pracy a organizacjami i przedsiębiorcami. Są one skierowane do studentów, absolwentów, pracowników naukowych Politechniki Śląskiej, a także innych uczelni. W spotkaniach z pracodawcami mogą wziąć także udział uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Wydarzenie ma na celu wzmocnienie współpracy w zakresie praktycznych elementów kształcenia na Politechnice Śląskiej oraz wymianę wiedzy pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim. Ponadto jest miejscem do zaprezentowania działalności oraz struktury organizacyjnej przedsiębiorstw i ich planów rekrutacyjnych. Daje również możliwość pozyskania wartościowych i wykwalifikowanych pracowników.

W trakcie targów będą także prowadzone szkolenia online poświęcone nabywaniu kompetencji oraz umiejętności wspomagających podjęcie zatrudnienia.

Koordynatorami wydarzenia są Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej, Samorząd Studencki oraz Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów.

Platforma internetowa targów Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii, dostępna od 12 kwietnia, godz. 9.00.