GKS Gwarek Ornontowice vs KKS Czarni II Sosnowiec – 1:1 (sekcja kobiet)

0
586

Z Sosnowcem na remis.

W niedziele podejmowałyśmy na własnym obiekcie rezerwy Ekstaligowej drużyny KKS Czarni Sosnowiec. Od samego początku weszłyśmy dobrze w mecz, tak samo jak rywalki więc rywalizacja była zacięta. Wysoki press i zawziętość w walce o każdą piłkę dała się w znaki już w drugiej minucie spotkania gdy po wrzucie z autu Żanety piłkę do nogi dostaje Czarna i bez żadnych problemów pokonała najpierw obrończynię a poźniej bramkarke przyjezdnych zdobywając bramkę.

Niestety rywalki doprowadziły do remisu juz 20 minut poźniej, gdy sędzia dyktuje rzut wolny po faulu w obrębie 16 metra. Złe pokrycie w polu karnym i tracimy bramke.

Do przerwy 1:1.

W drugiej połowie było więcej składnych akcji i mnóstwo niewykorzystanych sytuacji pod bramką rywali. Jedna jak i druga drużyna za wszelką cene chciała strzelić bramkę na wagę zwycięstwa lecz nikomu to sie nie udało. Wynik do końca meczu sie nie zmienił.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i głośny doping! Szczególne podziękowania dla Pana Jarosza, kierownika Zgzg Ornontowice który wraz z naszymi zawodniczkami wykonał przedmeczowy okrzyk!

A już jutro, niestety, ale w okrojonym składzie, jedziemy po 3 punkty do Częstochowy.

Bądźcie z nami!

Info: gksgwarek.pl