OrnontowiceSport i rekreacja

GKS Gwarek Ornontowice (sekcja kobiet) : Podsumowanie

Ostatnia kolejka III ligi sląskiej odbywała się na naszym boisku. Podejmowaliśmy drużynę UKS Gimznazjum Istebna. Rywalki walczą o drugą ligę co oznaczało bardzo trudny mecz. Goście od początku narzucili swoje tępo gry lecz to nie przeszkodziło naszym dziewczynom w stworzeniu sobie kilku akcji podbramkowych. Niestety, mecz skończył się porażką 3:0.
Gratulujemy zwyciężczyniom i widzimy się na wiosnę!

Tydzień później była rozgrywana druga połowa przerwanego meczu z drużyną SWD Wodzisław Śląski. W pierwotnym terminie wynik wynosił 2:1. Niestety, rywalki wzmocniły szeregi swojej drużyny i mecz kończył się wynikiem 5:1 dla gości. Ilość zmarnowanych sytuacji pod bramką rywalek była ogromna, ale jak to mówią, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobyła Wiktoria Nadolska.

Pozostaje jeszcze jeden zaległy mecz, ale co? Są pewne problemy. Nasze dziewczyny nie pojechały na mecz ze względu na brak brawie całego składu, co wychodzi na to, że nie miałybyśmy wystawic jakiegokolwiek składu. Pisma do odpowiednich związkow zostały wysłane, ale gospodynie nie zgadzają się na inny termin. Jeszcze nic nie jest przesądzone, może mecz się jeszcze odbędzie! Będziemy informować na bieżąco!

Tymczasem czujemy lekki niedosyt po rozegranej rundzie jesiennej którą kończymy na 13 miejscu. Jeszcze dużo pracy przed nami. W najbliższym czasie będziemy przygotowywać się do pewnego turnieju, który odbędzie się już za 2 tygodnie!

Info: GKS Gwarek Ornontowice