Gierałtowice: Zmiany w rozkładach jazdy autobusów

3
542

W związku z licznymi uwagami mieszkańców gminy odnośnie nowej linii autobusowej nr 647 oraz zmian w rozkładach jazdy linii autobusowych nr 47, 111, 120, 636  Urząd Gminy Gierałtowice informuje, że wszelkie uwagi  dotyczące wprowadzonych zmian w funkcjonowaniu transportu publicznego można zgłaszać telefonicznie pod nr tel. 32 30-11-366, drogą elektroniczną na adres e-mail ros@gieraltowice.pl lub pocztą tradycyjną na adres Urzędu Gminy ul. Ks. Roboty 48, 44-186 Gierałtowice do dnia 03.03.2021 r.
Wszystkie uwagi zgłoszone wcześniej są już analizowane i nie ma konieczności ponownego ich zgłaszania.

Info: gmina Gierałtowice

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze że jest autobus z Ornontowic przez Paniówki do Zabrza , odkąd zlikwidowali PKS Rybnik – Zabrze z Paniówek nie można się dostać so ZABRZA a spora grupa osób pracuje właśnie w Zabrzu z Paniówek. Bardzo dobrze że jest autobus do Zabrza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Autobus lini 647 do Zabrza jest konieczny i ludzie muszą mieć dojazd do Zabrza z Chudowa , Paniówek jest to nieodzowne by by bylo to połączenie , nawiązując do tematu to Gmina Gierałtowice powinna dążyć do polepszenia komunikacjii szczególnie gdy wiele osób pracuje w Zabrzu z Chudowa , Paniówek.
    Zostawcie ten autobus w spokoju ten dojazd do Zabrza z Paniówek , Chudowa !!!!!!! te czasy PKS Rybnik – Zabrze przez Chudów , Paniówki Borek juz minęły , szkoda bo i kopalnia Makoszowy poszła do likwidacjii ale ludzie dalej w Zabrzu pracują . Ta linia autobusowa do Zabrza jest bardzo ważna !!!!!!!!!!!

  3. Popieram jak najbardziej powstanie nowej linii autobusowej 647 do Zabrza przez Paniówki , Chudów , szkoda tylko że ten autobus nie kursuje w weekendy – soboty , niedziele oraz święta, mało jest tych kursów do Zabrza.
    Wielka szkoda że nie ma kursu o 5 :00 rano i po 21 :00 do ZABRZA , ludzie na różne zmiany pracują w Zabrzu dziękuję w imieniu swoim wszystkim którzy przyczynili się do powstania tej nowel linii autobusowej 647 do Zabrza .
    Pasażer .

Comments are closed.