Gierałtowice: Zmarł zawodnik KS Garda Gierałtowice Marcin Trybalski

0
10581

W dniu dzisiejszym dotarła do nas bardzo przykra wiadomość .W wieku 21 lat zmarł tragicznie zawodnik KS Garda Gierałtowice Marcin Trybalski .

Marcin reprezentował barwy naszego klubu w latach 2014-2018.W ciągu swojej kariery stoczył 57 pojedynków z czego 45 razy wychodził zwycięsko !Jego największym sukcesem Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów który zdobył w 2017 roku w Nowej Dębie, oprócz tego był wicemistrzem Śląska Kadetów 2014 Jaworzno, Mistrzem Śląska Kadetów Sosnowiec 2015,Wicemistrzem Śląska Juniorów 2016 Bielsko – Biała, Mistrzem Śląska Juniorów Knurów 2017 oraz Brązowym medalistą Mistrzostw Śląska Seniorów 2018 Bielsko – Biała .Marcin był Również zwycięzcą i finalistą wielu prestiżowych turniejów międzynarodowych takich jak Złota Rękawica Wisły, Czarne Diamenty, Turniej o Ciupagę Góralską, Puchar Skorpiona.

5 razy zdobył Drużynowe Mistrzostwo Śląska a w 2015 roku Drużynowe Wicemistrzostwo Polski Kadetów.

W 2017 roku został sklasyfikowany na 2 miejscu w klasyfikacji Najlepszych juniorów w Polsce w kategorii wagowej 81 kg!

Marcin Trybalski był zawodnikiem , który na sali bokserskiej był Tytanem pracy, przykładem dla młodszych kolegów ,był nieustępliwy, twardy i posiadał bardzo niewygodny styl dla swoich rywali. Nigdy nie odpuszczał i nie bal się konfrontacji z najlepszymi pięściarzami w kraju .

Zarząd, Kadra Trenerska oraz zawodnicy i zawodnicy KS Garda Gierałtowice łączą się w bólu z rodziną Marcina i składają jej Kondolencje.
Cześć Jego Pamięci

Info: Garda Gierałtowice