GierałtowiceGmina GierałtowiceInformacjeKultura i rozrywkaRegion

Gierałtowice: Świąteczno-noworoczne spotkanie mieszkańców Chudowa

„Może jesteś sam(a) ale nie pozwolimy byś był(a) samotny(a) – Koło Gospodyń Wiejskich w Chudowie ambasadorem pomocy i dobroczynności (nie tylko kultury i tradycji)” – pod taki hasłem odbyło się 26 stycznia 2024 roku we „Dworku przy zamku” świąteczno-noworoczne spotkanie mieszkańców Chudowa, które zorganizowało nasze Koło.

Był obiad, kawa ciasto i kolacja bowiem spotkanie trwało do późnego wieczora. KGW zadbało o program artystyczny. Spotkanie uświetniła Ania Laskowska , która zaśpiewała kolędy we własnej interpretacji oraz P. Romuald Ardanowski, który swoim repertuarem przypomniał, że trwa karnawał.

Członkinie Koła tez nie próżnowały i wystawiły w wykonaniu własnym mini „Jasełka po śląsku” oraz pod przewodnictwem P. Moiniki Organiściok występy ‘Kolędników”. Każdy z gości otrzymał od nas na „osłodę życia” słoiczek miodu z dedykacją „ Najważniejsze jest to, że możemy być razem”.

Dziękujemy naszym chudowianom za ciepłe i serdeczne słowa podziękowania. To tylko nas utwierdza, że warto robić cos dla drugiego człowiek, nie tylko dla siebie.

Info: Koło Gospodyń Wiejskich w Chudowie