Gierałtowice: Ogólnopolska Karta Seniora także w Gminie Gierałtowice

0
359

Ogólnopolska Karta Seniora także w Gminie Gierałtowice

W ramach szeroko prowadzonej polityki senioralnej Gmina Gierałtowice w grudniu 2021 r. nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem MANKO z siedzibą w Krakowie – organizatorem Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. W efekcie gierałtowiccy seniorzy zyskali teraz możliwość uczestnictwa w tej akcji.
Karta seniora jest imienna, bezpłatna i bezterminowa. Uprawnia do zniżek w ponad 2500 punktach w całej Polsce. Zniżki dostępne są także w Gierałtowicach.

Szczegółowe warunki przystąpienia oraz listę uczestników programu można znaleźć na stronie organizatora – https://glosseniora.pl/ogolnopolska-karta-seniora/?gclid=CjwKCAjwrfCRBhAXEiwAnkmKmQCncNr-fveZnLst4Zi_1OZVekWEQGtxFHmAE7qQSPJIBxEH9SKF8hoC5SAQAvD_BwE

Spotkanie z seniorami było także okazją do zaprezentowania świątecznych wyrobów, a także rozstrzygnięcia konkursu na najlepsze ciasto. Pamiątkowy dyplom powędrował do Koła Gospodyń Wiejskich w Gierałtowicach https://www.facebook.com/Ko%C5%82o-Gospody%C5%84-Wiejskich-w-Giera%C5%82towicach-2111570712266219

Wręczono certyfikaty dla Gminy Gierałtowice i Ośrodka Pomocy Społecznej, a także pierwszych partnerów przedsięwzięcia, a także pierwsze Karty Seniora.

 

info: gierałtowice