GierałtowiceGmina GierałtowiceInformacjeKultura i rozrywkaRegion

Gierałtowice: Czytelnicze wyzwanie „Przeczytam 52 książki w 2024 roku”

Wpisując się w czytelnicze wyzwanie „Przeczytam 52 książki w 2024 roku”, Biblioteka w Gierałtowicach po raz kolejny zaprasza wszystkich miłośników czytania do wzięcia udziału. Czytanie to nie tylko wspaniała forma rozrywki, ale również doskonały sposób na rozwijanie naszej wiedzy i wyobraźni.

W ramach tego wyzwania zachęcamy Was do przeczytania 52 książek w ciągu roku, co daje nam średnio jedną książkę na tydzień. Jeśli jesteście zainteresowani, w Bibliotece w Gierałtowicach oraz w jej filiach w Przyszowicach, Paniówkach i Chudowie możecie otrzymać listy, na których będziesz mogli zapisywać przeczytane książki. Możecie również samodzielnie wydrukować taką listę, która jest dostępna na stronie internetowej Biblioteki.

Dołączcie do nas ! Chcemy razem pogłębiać naszą miłość do czytania i dzielić się naszymi odkryciami oraz rekomendacjami. Niezależnie od tego, czy preferujecie literaturę klasyczną, kryminały, fantastykę czy biografie – w czytaniu zawsze znajdziecie coś dla siebie.

Czytelnicze wyzwania to doskonały sposób na poszerzanie naszych horyzontów i rozwijanie naszych umysłów. Czytając możemy podróżować w czasie i przestrzeni, poznawać innych ludzi i ich historie oraz pozwolić naszej wyobraźni nabierać rozpędu.

Zachęcamy Was do podzielenia się swoimi postępami w czytaniu i rekomendacjami z innymi uczestnikami wyzwania. Może odkryjecie nowego ulubionego autora lub gatunek literacki? Nie zapomnijcie oznaczać swoich wpisów hasztagiem #Przeczytam52książki2024, aby móc śledzić postępy innych uczestników.

Nie przegapcie tej fantastycznej okazji do poszerzania swojej biblioteki wiedzy i doświadczeń. Dołączcie do naszego czytelniczego wyzwania i wspólnie budujmy społeczność miłośników książek w Gierałtowicach.

Czekamy na Wasze listy z książkami do końca stycznia 2025roku! Razem stworzymy niezapomnianą przygodę czytelniczą.

Info: Biblioteka Gierałtowice