Izabela Rozkoszek uczennica Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gliwicach Wicemistrzynią Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie Gliwice 2019 🇵🇱🥊

W walce finałowej obserwowaliśmy prawdziwą wojnę 👊Twardy konsekwentny boks w wykonaniu naszej pięściarki.

Rywalka Izy zawodniczka USA Roxy Verduzco bardzo doświadczona zawodniczka ,trzykrotna Mistrzyni Stanów Zjednoczonych uczestniczka Mistrzostw Świata.

Iza do walki finałowej podeszła bardzo skoncentrowana i zmobilizowana.Walka była prowadzona w bardzo wysokim tempie obfitowała w wiele wymian obie zawodniczki nie miały zamiaru oddać zwycięstwa za darmo!

Nasza pięściarka startem w Mistrzostwach udowodniła po raz kolejny ,że należy do ścisłej czołówki zawodniczek w Polsce.

Walkę wygrała zawodniczka Z USA lecz werdykt do samego końca stanowił wielką niewiadomą!Izie serdecznie gratulujemy kolejnego medalu z bardzo mocnej imprezy jaką są Mistrzostwa Śląska w Gliwicach zwane przez Wszystkich Małymi Mistrzostwami Świata💪🥊🇵🇱🏆

W Mistrzostwach wystąpiło 140 pięściarek z 18 państw naszego globu!

W mistrzostwach swoje walki jeszcze nie punktowane ze względu na wiek toczyła młodsza koleżanka Izy Milena Mandziej 14 lat .

Milena konfrontowała się ze starszymi dziewczynami ,co jest bardzo cennym doświadczeniem dla naszej młodej zawodniczki!Brawo Dziewczyny🇵🇱🥊👏👏👏.

Info: Garda Gierałtowice