Druga kolejna wygrana drużyny APN rocznik 2006/2007

W piątkowe popołudnie zawodnicy APN Knurów rocznika 2006/2007 trenera Krzysztofa Nieradzik rozegrali swój drugi pojedynek ligowy z zespołem LKS Żernica, wygrywając 5:0.

Od początku spotkania drużyna APN zaskoczyła rywala, grając zespołowo wysokim pressingiem.

Z każdą minutą zespół podkręcał tempo i po 9 minutach gry było już 5:0 dla akademików.

Drużyna LKS na ławce rezerwowych nie posiadała żadnego zawodnika rezerwowego, co było dla gospodarzy sporym wyzwaniem.

Trener zespołu LKS w 10 minucie meczu zgłosił sędziemu głównemu kontuzje, a ten odgwizdał koniec meczu z powodu niekompletnej drużyny zespołu gospodarzy – komentuje szkoleniowiec APN Krzysztof Nieradzik.

Zdobyliśmy kolejne ważne trzy punkty, które dopisujemy do ligowej tabeli.

Bramki dla akademików zdobyli: Janek Cieślar 2, Kacper Stępień 2, Dominik Dudek.

Akademicy zagrali w składzie: Kacper Jatta, Paweł Chrośnik, Kacper Stępień, Tomasz Smugaj, Dominik Dudek, Maciek Stolarczyk, Dominik Kondratowicz, Karol Szymecki, Szymon Adamus, Szymon Sternal, Dominik Marek, Dawid Skrzypek, Eryk Maj, Kamil Mazurek, Kacper Dyjankiewicz, Igor Stulik, Janek Cieślar.