Sport i rekreacja

Druga drużyna Concordii przywiozła dziś remis po pojedynku z Pogonią Ziemięcice.

Po odwołaniu meczów IV ligi przez Śląski Związek Piłki Nożnej ze względu na niesprzyjającą pogodę, grały drużyny innych lig.
W klasie B z Pogonią Ziemięcice zmierzyła się druga drużyna Concordii Knurów remisując na wyjeździe 3:3.
Mecz miał bardzo zmienny przebieg. Nasza drużyna wygrywała to spotkanie 1:0, później zrobiło się 2:1 dla drużyny z Ziemięcic. Do przerwy jednak udało się naszej drużynie doprowadzić do remisu.

Po przerwie znów przejęliśmy kontrolę w tym spotkaniu i strzeliliśmy bramkę ale niestety nie udało się utrzymać tego wyniku.
Bramki dla drużyny Concordii strzelali: Folcik, Wiszniowski i Malinowski