Czerwionka-Leszczyny: Z wizytą u Jubilatów

0
304

W ostatnim czasie Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski wspólnie z Pełnomocnik ds. społecznych Aleksandrą Chudzik oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społęcznej w Czerwionce-Leszczynach Celiną Cymorek odwiedzili Jubilatów obchodzących 90. urodziny. 27 września wizytę złożyli Panu Franciszkowi Świtale, a 5 października Pani Magdalenie Płazie. 

Pan Franciszek Świtała urodził się 15 września 1931r. Od urodzenia jest mieszkańcem Bełku. Przez 43 lata pracował jako monter urządzeń energetycznych, a jego praca wiązała się z częstymi wyjazdami za granicę. Obecnie Pan Franciszek mieszka wraz z żoną Anną. Małżeństwo doczekało się 3 wnuków a za dwa lata będzie obchodziło jubileusz 70 lat po ślubie.

Pani Magdalena urodziła się 24 września 1931r. w Korbielowie. Od 70 lat jest mieszkanką Czerwionki-Leszczyn. Pani Magdalena zajmowała się domem i wychowywaniem  4 swoich dzieci. Doczekała się 7 wnuków i 9 prawnuków.

Burmistrz składając Jubilatom gratulacje i życzenia w imieniu własnym, władz samorządowych i mieszkańców gminy, wręczył im kwiaty i drobne upominki oraz życzył wielu lat życia w zdrowiu, dobrym samopoczuciu i pogodzie ducha.

info: czerwionka-leszczyny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here