Przed nami drugi tydzień ferii zimowych –  trwają zajęcia organizowane w ramach „Ferii z MOK-iem”.

Podczas pierwszego tygodnia „Ferii z MOK-iem” dzieci i młodzież z naszej gminy wzięły udział w zajęciach robienia papierowych zabawek, warsztatach filcowania na mokro, wszyscy chętni mieli również okazję zobaczyć film „Książę Czaruś” oraz pokaz ptaków świata. Nie zabrakło takżeż zajęć organizowanych w placówkach Miejskiego Ośrodka Kultury w poszczególnych miejscowościach. Drugi tydzień ferii rozpoczęły z kolei kreatywne warsztaty tworzenia papierowej biżuterii. Ich uczestniczki ze skupieniem formowały kółeczka z papieru, które, przyozdobione kolorowymi koralikami, stały się bazą wyjątkowych kolczyków, naszyjników i bransoletek.

Dzisiaj rozpoczął się również drugi tydzień zajęć dla najmłodszych, odbywających się w Domu Kultury w Czerwionce. Podczas nich dzieci i młodzież spędzają czas, biorąc udział w zabawach, grach, ale również zajęciach plastycznych i ruchowych.

Pełna oferta zajęć i warsztatow w ramach „Ferii z MOK-iem” znajduje się na www.ckecl.pl. Warto się pospieszyć – zostały już ostatnie miejsca (obowiązują wcześniejsze zapisy).

Info: czerwionka-leszczyny.pl