1 grudnia wcześnie rano, wraz z pierwszym śniegiem, wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 3 w Leszczynach, jak co roku w pierwszą niedzielę adwentu pomagali podczas kiermaszu na rzecz dzieci niepełnosprawnych ZSS w Leszczynach, zorganizowanym przy Parafii Św. A.
Boboli w Leszczynach. 🎅🎄☃️

Wolontariuszki: Martyna, Marta, Emilia, Sylwia, Emilka, Aleksandra, Milena, Wiktoria, Natalia, Julia i Kacper, już w sobotę – 30 listopada pomagały pakować ozdoby przygotowane na kiermasz w Zespole Szkół Specjalnych.

Mimo zimna, już o 6:15 rano wolontariusze Rafał, Martyna, Kacper, Zuzanna, Kacper, Martyna, Milena, Natalia, Paweł i Mikołaj, pomagali w rozkładaniu stołów i namiotów na kiermasz oraz rozpoczęli sprzedaż przygotowanych ozdób bożonarodzeniowych.

Wolontariusze Aleksandra, Julia, Kacper, Emilka, Wiktoria, Marta, Laura, Natalia, Julia, Karolina, Wiktoria, Patrycja, Michalina, Igor, Milena, Sandra, Sylwia, Witold,
Kacper, Sebastian, z uśmiechem sprzedawali ozdoby i wypieki świąteczne, przygotowane przez dzieci, rodziców i nauczycieli ZSS w Leszczynach. Gorąca atmosfera i chęć zebrania
funduszy na wyjazd dzieci na turnus rehabilitacyjny sprawił, że serca uczestników i kupujących na kiermaszu przepełniała chęć pomocy oraz dzielenie się największym darem – czasem darowanym bezinteresownie dla drugiego człowieka.💓💝💝🔥 Dziękujemy wszystkim organizatorom, wolontariuszom oraz kupującym za dar serca dla niepełnosprawnych dzieci.

Info: ProgramBLASK