Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Czerwionka-Leszczyny: Płomień Czuchów zremisował z KS Baranowice – Żory 1:1 (0:0)

W 10. kolejce Rybnickiej Klasy A, Płomień Czuchów zremisował na własnym boisku z KS Baranowice – Żory 1:1 (0:0).

Spotkanie rozegrane na boisku w Czuchowie z drużyną, która w poprzedniej kolejce zremisowała 3:3 z Polonią Łaziska Rybnickie i z dorobkiem 14 punktów zajmowała 5. miejsce w ligowej tabeli.

Pierwsza połowa była wyrównana, gdzie gra głównie toczyła się w środkowej części boiska. Obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji podbramkowych, głównie po stałych fragmentach gry, lecz bramki w pierwszej części meczu niepadły i do przerwy widniał wynik 0:0.

Druga połowa również wyrównana, ale już z większą ilością okazji na zdobycie bramki. Nasz zespół objął prowadzenie w 51. minucie meczu po zagraniu piłki przez Jacka Papiernika w pole karne do Rafała Karpowicza, który mocnym strzałem lewą nogą umieścił piłkę pod poprzeczką bramki. Zespół gości doprowadził do wyrównania w 69. minucie po rzekomym faulu w polu karnym naszego zawodnika i wykorzystanej „jedenastce” przez napastnika gości. W końcówce spotkania oba zespoły mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak zabrakło skutecznego wykończenia dogodnych sytuacji i mecz zakończył się remisem 1:1. 😕

Zdobyty punkt w tym spotkaniu oznacza, że nasz zespół spada o jedną pozycję w ligowej tabeli i aktualnie z dorobkiem 14 punktów zajmuje 7. miejsce.