Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Czerwionka-Leszczyny: Płomień Czuchów zmierzył się z drużyną Jedności II Jejkowice

W ostatnim weekendowym spotkaniu naszych drużyn, pierwszy zespół Płomienia Czuchów w ramach 18. kolejki Rybnickiej Klasy B „FOOTBALL CENTER” zmierzył się z drużyną Jedności II Jejkowice.

Mecz rozgrywany na boisku w Czuchowie od początku ułożył się po myśli naszego zespołu, bo już w 6 minucie po uprzedzeniu obrońcy i bramkarza gola na 1:0 zdobywa Kamil Cieślik. W późniejszym fragmencie gry mamy kolejne sytuacje bramkowe, ale brakuje zimnej krwi co mści się w 44 minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową na gola zamienia kapitan gości i ustala wynik do przerwy.

Druga połowa spotkania to już dominacja ze strony naszych zawodników, którzy nie dawali przeciwnikom z Jejkowic szaleć na boisku i starali się już na połowie przeciwnika odbierać piłki by stwarzać od razu groźne sytuacje pod bramką gości. Już w 48 minucie po świetnym prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam znajduje się Kami Cieślik, który nie marnuje takich „SETEK” 😉 i wyprowadza nas na prowadzenie 2:1. Z czasem suną kolejne sytuacje z naszej strony jednak brakowało skuteczności aż do 76 minuty, kiedy to po akcji prawym skrzydłem debiutancka bramkę zdobywa Krzysztof Kościółek. Następnie w przeciągu 2 minut zdobywamy kolejne dwie bramki. Najpierw ponownie atak prawą stroną i strzałem głową bramkę zdobywa Karol Wendzik, a chwilę później swojego hattricka kompletuje Kamil Cieślik ściągając pajęczynę z okienka bramki przeciwnika. Nie był to jednak koniec emocji w drugiej połowie, bowiem w 89 minucie po indywidualnej akcji bramkę na 6:1 zdobywa Adrian Koczot a w doliczonym czasie gry kapitan gości strzałem z rzutu wolnego ustala wynik spotkania na 6:2. Mecz zakończony z dużą przewagą naszej drużyny, jednak martwią stałe fragmenty gry, które przyczyniły się do starty dwóch bramek. 💪🙂