Czerwionka-Leszczyny: OPS zaprosił na festyn

0
286

Wczoraj na terenie Centrum Usług Społecznych w Czuchowie odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach.

„Cieszę się, że dzisiejsze popołudnie spędzamy tutaj razem. Mam nadzieję, że dzięki wspaniałej pogodzie i wyjątkowej rodzinnej atmosferze spędzicie tutaj miło czas” – podkreślił Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski, który wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach Bernardem Strzodą przywitał uczestników Festynu.

Na najmłodszych uczestników imprezy czekała moc wrażeń. Dzieci chętnie korzystały z możliwości zabawy na dmuchanych atrakcjach. Nie zabrakło również malowania twarzy i wspólnych zabaw. Wydarzenie zakończył Festiwal Kolorów Holi.

Wydarzenie odbywało się pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesława Janiszewskiego.

W Festynie Rodzinnym uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Andrzej Raudner, Pełnomocnik Burmistrza ds. Planowania, Rozwoju i Gospodarki Grzegorz Wolnik, Pełnomocnik Burmistrza ds. społecznych Aleksandra Chudzik, Skarbnik Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Zbigniew Wojtyło, Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Czerwionce-Leszczynach Marcin Janużyk, radni Rady Miejskiej, zaproszeni goście oraz mieszkańcy.

info: czerwionka-leszczyny.pl

foto: Katarzyna Mazur