Pamiętacie Kuchenne rewolucje Magdy Gessler, które miały swoje miejsce w grudniu zeszłego roku?

 

Przyszedł czas na ich telewizyjny finał.

12 kwietnia w jednej ze stacji telewizji komercyjnych o godzinie 21:30 można będzie zobaczyć perypetie restauratorów z Czerwionki-Leszczyn.

Lokal o nazwie Helios pod wpływem rewolucyjnych sugestii zmieni nazwę na …

a no wlaśnie. Zobaczcie sami i…

 

czekamy na Wasze komentarze 😉

 

 

pisaliśmy o tym:

 

„Kuchenne rewolucje” w Leszczynach

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Byłam wczoraj w tym lokalu. Niezbyt tam pachniało „rewolucją”. Zero klientów. Co do jedzenia: rosół – super, gołąbki – bez smaku, kotlet „sikał” tłuszczem a ziemniaki przesolone. Ktoś na kuchni ziemniaki posolił dwa razy a gołąbki ani razu. Surówka bardzo dobra. Chcieliśmy skosztować spaghetti po śląsku, ale mieliśmy pecha bo dzień prędzej się skończył i nie zdążyli jeszcze zrobić nowego. Szkoda. W karcie zero wspomnienia o pani Magdzie G. Jedynie wystroj sugieruje, że tam byla. Piekne kolorowe zasłony i obrusy sugerują jej udział w stylizacji wnętrza. Co do jedzenia, to wątpię aby się pod tym podpisała. Jak obejrzymy odcinek to będziemy wiedzieć. My w każdym razie żałujemy wydanych pieniążków i już tam nie wrócimy.

    • Jesli w karcie nie wspominaja o tym, ze Magda Gessler poleca oznacza, ze… nie poleca i nie podpisala sie pod rewolucja. My tez mieliśmy watpliwa przyjemność tam być i to juz dzien po kolacji. Gulasz slaby, bardziej bogracz. Jelen tez dupy nie urywal, a deseru nam nie podano. Ogolnie chaos i malo klimatyczne miejsce. A rachunek jak w Mariocie. Nie zdziwie sie, jesli Magda sie pod tym nie podpisala.

Comments are closed.