Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Czerwionka-Leszczyny/Czuchów: W 7. kolejce Rybnickiej Klasy B, Płomień Czuchów przegrywa na wyjeździe z KS Szczerbice 7:1 (3:0).

Czerwionka-Leszczyny/Czuchów:

Po domowej porażce w pucharze z Odrą Wodzisław, nasz zespół bez kilku podstawowych zawodników udał się na ciężki teren jakim jest boisko w Szczerbicach.

Początek spotkania rozpoczęliśmy dobrze i wypracowaliśmy sobie parę sytuacji podbramkowych, jednak w żadnej z nich nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy. Co innego zespół Szczerbic, który stworzył kilka akcji, po których zdobył aż trzy bramki i do przerwy prowadził 3:0.
Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla nas, bowiem w 50. minucie meczu nasz kapitan otrzymał drugą żółtą kartkę za faul w okolicach środka boiska i do końca spotkania musieliśmy grać w osłabieniu. Grę w przewadze bez skrupułów wykorzystał zespół gospodarzy, który w kolejnych minutach zdobył cztery bramki. Nam natomiast udało się zdobyć jedynie bramkę honorową w 78. minucie, której autorem był Szymon Bartyzel po asyście Wojciecha Papiernika z rzutu rożnego i mecz ostatecznie zakończył się zasłużonym zwycięstwem KS Szczerbice 7:1.

Było to chyba najsłabsze spotkanie naszej drużyny w obecnym sezonie. Nawet mecz pucharowy przegrany 10:2 był w naszym wykonaniu lepszy, jednak trzeba spiąć kule i jak najszybciej wrócić na właściwe tory!