Czerwionka-Leszczyny: 21.07 – Koncert LIDER DANCE w Bajlando – KONKURS!

0
1007

Zespół Lider Dance założony został w 2004 roku przez Marcina Madajskiego i Marcina Tomczyka. Już na samym początku do tej dwójki dołączyła Karolina Michalak, dysponująca fantastycznym wokalem. Jej artystyczne umiejętności doceniono w wielu przeglądach i konkursach wokalnych, m.in. SOLLA 2007, im. Anny Jantar czy przeglądzie poezji śpiewanej.

W kwietniu 2007 grupa Lider Dance zdobył pierwsze miejsce w przeglądzie zespołów muzycznych. Marcin i spółka są w trakcie nagrywania autorskich piosenek, które wkrótce będzie można usłyszeć na ich autorskiej płycie. Lider Dance współpracuje z czołówką polskich producentów muzyki disco polo & dance – Dj Velu, VanFire i SKy Dee Joy.

Grupa Lider Dance – pochodząca z Uniejowa – na swoim koncie ma kilka naprawdę ciekawych propozycji m.in. „Dlaczego tak już jest”, „Kim Ty jesteś”, czy „Co za dziewczyna”. Obecnie prawie po dwuletniej przerwie zespół powraca na rynek muzyczny z nową wokalistką. „W nasze szeregi wstąpiła Agnieszka, miła i sympatyczna dziewczyna, z którą wyznaczyliśmy sobie nowe cele i będziemy dążyć do ich realizacji . Długa nieobecność naszego zespołu na rynku muzyki disco sprawiła, że przed nami naprawdę dużo pracy . Ale my się nie poddajemy, mamy dla Was coś świeżego i nowego od naszej grupy . Materiał jest już nagrany i czekamy na premierę. Mamy nadzieje, że Wam się spodoba” Marcin Madajski – wokalista zespołu Lider Dance.

A już w sobotę 21 Lipca na żywo w #Bajlando !

KONKURS !!!

Wpisz w komentarzu na naszym profilu #iKnurów IMIĘ osoby którą zabierzesz na ten Koncert, a jest DUŻE prawdopodobieństwo, że to TY otrzymasz darmowe zaproszenie dla DWÓCH OSÓB…

No to START!