KS Concordia Knurów: Marcelina Pawlik – Patrycja Biadacz (50′ Marta Kotlarz), Zofia Glapa (50′ Sabina Hadam), Agnieszka Czerw (41′ Justyna Wanat), Marta Jastrzębska, Sylwia Lorenz, Weronika Słupik, Adrianna Czech, Natalia Spendel (41′ Sabina Nowosielska), Roksana Olszak (41′ Magdalena Stachnik), Barbara Iwańska.
Na ławce: Wanesa Kapol, Monika Szeremeta
Kierownik: Mirosław Czech

KKS Wisła Skoczów: Anna Szczypka (41′ Nadia Rygiel), Klaudia Bogacka, Justyna Bujak, Dżesika Cieślar, Dominika Dudek, Julia Jung, Kamila Makula, Karolina Makula (41′ Magdalena Bąk), Weronika Marekwica, Magdalena Margieta (41′ Sandra Rygiel), Klaudia Polok (41′ Julia Nowak),
Trener: Gustowska Sonia
Kierownik: Andrzej Fajer

Faworytem w tym spotkaniu był nasz zespół i nie zawiódł. Podopieczne Dariusza Szkatuły i Joanny Szulc wręcz zdemolowały ostatnią w tabeli Wisłę Skoczów i z bagażem 16 bramek odprawiły je w drogę powrotną do domu. W dwumeczu tych drużyn dwukrotnie górą były knurowianki, a stosunek bramkowy w tych spotkaniach to 25:0. W 13 spotkaniach Wiślanki straciły łącznie 86 bramek z czego 29% to te, które zaaplikowały im nasze zawodniczki. Worek z bramkami otworzyła Roksana Olszak już w 2 minucie gry, a prawdziwe dzieło zniszczenia miało miejsce pomiędzy 22, a 37 minuta gry. To właśnie w ciągu tych 15 minut Concordia wzbogaciła się aż o 9 celnych trafień. Basia Iwańska, która począwszy od rundy wiosennej pełni rolę kapitana drużyny, ustrzeliła w tym spotkaniu dwukrotnie klasycznego
hat-tricka, raz w pierwszej i raz w drugiej połowie, a jej dynamiczna gra cieszyła oko przez pełne 80 minut spotkania. Po dwie bramki dołożyły Sylwia Lorenz i Weronika Słupik, a po jednym diamenciku Natalia Spendel, Agnieszka Czerw, Marta Jastrzębska, Sabina Nowosielska i Magdalena Stachnik. To właśnie „Madzia” ustaliła wynik meczu na cztery minuty przed końcem spotkania, bramka z rzutu wolnego, niemal z połowy boiska, była prawdziwą „wisienką na torcie”. Nasza sympatyczna bramkarka -Marcelina Pawlik- udział w spotkaniu miała ograniczony w zasadzie do podziwiania z oddali gry swoich koleżanek, wraz z którymi odtańczyła po meczu radosne kółeczko zwyciężczyń. Jedyne czego zabrakło w tym spotkaniu to chyba większej ilości kibiców. Dziewczyny udowadniają swą grą, że warto pojawić się na ich meczach. Nasz zespół jest drugim (po bezkonkurencyjnych rybniczankach) zespołem w lidze jeśli chodzi o ilości zdobytych bramek – 68 po 13 spotkaniach!!
Brawo Dziewczęta – nie zwalniajcie tępa!! Radość po zwycięstwach jest „odlotowa”

info: KS Concordia Knurów