Sport i rekreacja

Concordia Knurów vs Górnik Zabrze 1:5 (1:4)

W dniu dzisiejszym drużyna Concordii Knurów zapoczątkowała rozgrywki ligowe z Górnik ZABRZE.

Trener Robert KARAŚ wysłał w pierwszy bój następujących zawodników: Dawid Szafrański, Dawid Czogała, Damian Krawczyk, Patryk Górka, Kuba Pyznar, Dawid Rozental, Marcin Zaboroś, Grzegorz Przybyła, Jankowski Bartek, Nielaba Kacper oraz Denis Socha.

Po przerwie na plac gry zameldowali się: Machnik Patryk, Pająk Sebastian oraz Kamil Buchnik.

Niestety w ulewnej aurze drużyna Górnika Zabrze wzmocniona kilkoma zawodnikami z CLJ była zdecydowanie lepsza od naszego zespołu co zostało uwidocznione na tablicy wyników.

Po pierwszej połowie wynik brzmiał 1:4. W drugiej połowie trenerzy dokonali korekty i mecz się wyrównał. Niestety mecz zakończył się wynikiem 1:5. Szkoda wypracowanych sytuacji ale jak się mówi: Co nas nie zabije to Nas wzmocni.

Bramka: Bartek Jankowski asysta Denis Socha.

P.S
Pierwsze koty za płoty, zapominamy o tym meczu, odstawiamy fochy na bok i bierzemy się ostro do treningów!!!

Info: Concordia Knurów