Cieszyn/Knurów: Bardzo udana sobota dla pływaków TKKF Szczygłowice

Dwanaście🥇medali indywidualnych i wygrana sztafeta kobiet to dorobek zawodników TKKF Szczygłowice w 2 rundzie Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego. W cieszyńskiej imprezie wystąpiło 227 zawodników z 18 klubów, w tym 24 pływaków z naszej szczygłowickiej sekcji pływackiej. 💪👊

Bezkonkurencyjna okazała się sztafeta kobiet w składzie Maria Trela, Marta Chylaszek, Emilia Jakubiec oraz Agata Puk, w klasyfikacji punktowej klubów TKKF Szczygłowice zajął 2 miejsce, zaś w klasyfikacji indywidualnej obejmującej 1 rundę, która odbyła się w listopadzie oraz obecną marcową, miejsca na podium w swych kategoriach wiekowych za sumę 6 startów zdobyli:

💥Agata Puk, 2 miejsce (kat. 2009-2010)
💥Maria Trela, 3 miejsce (kat. 2011-2012)
💥Zofia Ród, 2 miejsce (kat. 2015 i młodsi)
💥Piotr Siedlok, 2 miejsce (kat. 2015 i młodsi)
💥Antoni Trela, 3 miejsce (kat. 2015 i młodsi)

Indywidualnie medale w rywalizacji podczas 2 rundy Cieszyńskiego Mitingu zdobyli: