Charytatywnie: G.I.MAX – Max Walczy – film z apelem o pomoc

0
219

Walczymy wciąż.💪 Bez ustanku.👊 Bez wytchnienia.💪 Jeżeli ktoś ma chwilę, to zapraszam 🤗 na film o pasji naszego syna Maksia i o jego nieustannej walce. 🥰

Skąd to wszystko się wzięło i właściwie o co tak naprawdę walczymy❣️

Dni narodzin naszych synów były najszczęśliwszymi w naszym życiu. Mieliśmy siebie, mądre, zdrowe dzieci, satysfakcjonujące prace i wszelkie argumenty ku temu, aby śmiało planować przyszłość. Los zdecydował jednak inaczej. Wiadomość o chorobie Maksia spadła na nas jak grom z jasnego nieba. W życiu nie słyszeliśmy nawet o czymś takim jak dziecięcy Alzheimer. Po chwili, pełni lęku, ale zdeterminowani w walce o życie naszego dziecka w temacie choroby zostaliśmy już specjalistami. Patrzenie na to, jak Maks z dnia na dzień ma coraz większe trudności w chodzeniu, płynnym mówieniu, połykaniu i kontrolowaniu napięcia mięśniowego sprawia, że boimy się patrzeć w przyszłość. Obecnie życie całej naszej rodziny podporządkowane jest chorobie. Musieliśmy ograniczyć obowiązki służbowe, żeby zapewnić synkowi należytą opiekę. Wiemy, że czas nie działa na naszą korzyść, a stawką jest życie naszego dziecka. 

Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji i ciągłemu przyjmowaniu nierefundowanych leków, postęp choroby Maksia może zostać spowolniony. Niestety mimo naszych wysiłków, środków na terapię stale brakuje. Dlatego w akcie desperacji zwracamy się do Ciebie.

Błagamy, wspomóż nas w walce na śmierć i życie!

Rodzice Maksia