CH Forum Gliwice: Ważne informacje dla klientów

0
3036

Szanowni Klienci,

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż sklepy w naszym centrum handlowym zostaną  otwarte 4 maja. Wyłączenia nadal obejmują – kino, strefy rozrywki, plac zabaw, stoiska handlowe oraz klub fitness. Zamknięty będzie również Co-Working.

Zapraszamy na bezpieczne zakupy w godz. 9.00 – 21.00!

Pamiętajmy o podstawowych zasadach, o których również informujemy na terenie naszego centrum:

* Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa i komfortu, prosimy o zwracanie uwagi na informacje dotyczące – poruszania się po obiekcie, w tym oznakowanie wejść i wyjść oraz trzymanie się zasady parkowania co drugie miejsce. Komunikuje o tym system zajętności miejsc, wskazując te wolne sygnalizacją zieloną.

* Prosimy o korzystanie ze środków dezynfekujących dostępnych na naszym terenie, a także noszenie rękawiczek ochronnych w sklepach.

* Przypominamy, że obowiązuje zasada 2 dwóch metrów odległości od innych klientów/obsługi oraz bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, na przykład za pomocą maseczek. Mogą je Państwo zakupić w wybranych sklepach oraz maseczkomatach.

* Dla Państwa bezpieczeństwa strefa restauracyjna działa tylko na wynos lub dowóz. Prosimy o niezajmowanie miejsc przy terenie restauracyjnym i niespożywanie posiłków na miejscu.

info: CH Forum Gliwice


Według nowych zasad:

  • do sklepów o powierzchni mniejszej niż 100 m 2 wejdzie maksymalnie tyle osób, ile wynosi liczba wszystkich kas lub punktów płatniczych pomnożona przez 4;
  • w sklepach o powierzchni większej niż 100 m 2 na 1 osobę musi przypadać co najmniej 15 m 2 powierzchni.

Oznacza to, że na przykład w hipermarkecie Carrefour w tym samym czasie będzie mogło przebywać na zakupach ok. 300 klientów (obowiązek wejścia z wózkiem).

Większe placówki handlowe w CH FORUM to także Hebe, Rossmann, Superpharm wraz z apteką oraz ZOO Afryka (limity ok. 20-30 osób jednorazowo).

Prosimy pamiętać, że nadal obowiązują inne, wcześniej wprowadzone regulacje.

  • konieczne jest zachowanie 2 m odległości od najbliższej osoby;
  • obowiązek zakrywania ust i nosa, np. maseczkami;
  • obowiązek noszenia jednorazowych rękawiczek podczas zakupów;
  • dzieci i młodzież do 13 roku życia powinny przebywać pod opieką dorosłego.

Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa w CH FORUM stosujemy także inne środki zapobiegawcze.

Umożliwiamy dezynfekcję rąk płynem odkażającym, a zachowanie dystansu przy kasach i wejściach ułatwiają linie na podłodze.

Info: CH Forum Gliwice