Witajcie w naszej bajce! Tą bajką w FORUM pod koniec tego tygodnia będzie Akademia Pana Kleksa. Jesteśmy przekonani, że jej magia oraz miłe wspomnienia z dzieciństwa skłonią rodziców do przyprowadzenia swoich pociech na spotkanie z Ambrożym Kleksem. Jak przystało na jego autorską Akademię, na gości czeka mnóstwo atrakcji.

Już samo wejście do budynku Akademii, który stanie na głównej scenie w FORUM, będzie miało intrygujący przebieg. Zaopatrzeni w niezbędne piegi oraz kotyliony, dzieci wkroczą do bajkowego świata na około godzinę.

W programie są m.in. zajęcia… kleksografii, czytanie kultowych bajek oraz wspólne śpiewanie przebojów znanych z filmu. Będą także alchemiczne pokazy, w wyniku których powstanie słynna w Akademii Jadalna Zupa.

Dzieci wykonają też zwierzaki z modeliny i zostaną poczęstowane watą cukrową oraz lentilkami – dropsami na dobry sen. Do domu każdy uczestnik wróci z pamiątkowym dyplomem.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Akademia Pana Kleksa w CH FORUM dostępna będzie od czwartku do poniedziałku (24-28 stycznia), do godz. 18:00. W dni powszednie od godz. 11:00, w weekend od godz. 12:00.

Info: forumgliwice.pl