GierałtowiceSport i rekreacja

Brązowy medal pięściarza z Gierałtowic

Brązowy medal pięściarza z Gierałtowic Patryka Woźniaka podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Poznaniu.

Wielkim sukcesem Patryka Woźniaka młodego pięściarza z Gierałtowic zakończyły się IV Oficjalne Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła Szydły, które odbyły się w dniach 27-29.11.2015 w Poznaniu. Na starcie stanęło 67 zawodników z 57 klubów z 15 Okręgowych Związków Bokserskich.Patryk Woźniak do poznańskiego turnieju mistrzowskiego zakwalifikował poprzez eliminacje w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików które odbyły się miesiac wcześniej w Rybniku.W Poznaniu Patryk Woźniak zdobył bązowy medal w wadze półciężkiej 76 kg.Ponadto młodzi adepci pięśiarstwa z Okręgu Śląskiego zdominowali turniej zdobywając sześć tytułów mistrzowskich jeden wicemistrzowski i trzy brązowe medale!Tym samym OZB Śląsk zajął I miejsce w Polsce wśród okręgów!