Kultura i rozrywkaRegion

BAŁY EXPLOSION OF FUN – Poniemieckie Mosty Kolejowe

13235391_911219345657345_5576767790328489557_o

 

Niezwykle mocne i Pozytywne rozpoczęcie sezonu. Radość jest jedną z najprzyjemniejszych emocji jakich możemy doznać w naszym życiu. Dlatego podczas tego Eventu – Radość będzie czaiła się na uczestników w każdym zakamarku imprezy. Poziomy hormonów szczęścia zostaną z premedytacją wielokrotnie przekroczone, dzięki czemu uczucie radości pozostanie w was na długie, długie dni.
Co czeka na uczestników

• 6 Dj’ów którzy zapewnią odpowiedni poziom endorfin
• Strefa Fun zorganizowana przez Pozytywne Brzmienie Team
• Skoki Na Krawędzi – skoki z 20 metrowych Mostów
• Konkursy dla uczestników
• Ogromne wizualizacje
• Wywiady, Filmy, Zdjęcia

BAŁY FESTIVAL
Jedyny tego typu event w Polsce, który od pierwszych momentów zachwyca niesamowitym klimatem Poniemieckich Mostów Kolejowych z II wojny światowej. Budowane w latach 1937-1941 – miały być największym węzłem kolejowym w tej części kraju. Wejście wojsk alianckich udaremniło ten zamiar, pozostały jednak świetnie zachowane.
Położone w niezwykle ciekawej i urokliwej scenerii, z dala od miejskiego chaosu. Na górze jednego z mostów biegną tory, po których co jakiś czas przejeżdża pociąg – efekt niosącego się stukotu kół jest niesamowity i każdorazowo wywołuje głośne reakcje, a także pobudza do jeszcze lepszej zabawy

Nie zabraknie również adrenaliny płynącej spod bacznych skrzydeł Ekipy Na Krawędzi, która wraz z nami współtworzy projekt. Krążąca w żyłach podczas samego oglądania skoków z mostów zachęca do wypróbowania swoich możliwości na wysokości ok.20m oraz do wzięcia udziału w konkursach wspinaczkowych.

 

 

Bały Pyskowice

ul. ogrodowa 30, 44-120 Pyskowice

2 komentarze do “BAŁY EXPLOSION OF FUN – Poniemieckie Mosty Kolejowe

Możliwość komentowania została wyłączona.