Auto-Serwis LUPUS Olivier Wilk

0
2811

W związku z zaistniałą sytuacją od dzisiaj oferujemy Państwu usługę tzw. door to door. 😃

Jak to działa?
1. Przyjeżdżamy do Państwa.🏠
2. Odbieramy samochód do naprawy (w zależności od usterki – lawetą lub z drugim kierowcą).🚗
3. Zabieramy na warsztat.
4. Naprawiamy.🔧
5. Odwozimy Państwu naprawiony pojazd.

W ten sposób możemy ograniczyć nasze kontakty do minimum czyli przekazania kluczyków do samochodu.🔑 Wszystkie szczegóły naprawy możemy ustalić telefonicznie.📞

Zapraszamy serdecznie do kontaktu przez FB lub telefonicznie: 783 294 004

 

Mechanik samochodowy – Autoserwis w Knurowie

LUPUS Auto Serwis to znany punkt na motoryzacyjnej mapie Knurowa. Miejsce cenione przez kierowców samochodów osobowych i dostawczych, gdzie każdy właściciel pojazdu znajdzie pomoc w przypadku awarii lub niedomagań swojego auta. Nasz serwis obsługuje wszystkie marki samochodów i zaprasza zmotoryzowanych z całego Knurowa, ale także z pobliskich Gliwic i innych śląskich miejscowości.

Sprawne i zadbane auto

Każdy kierowca wie, ile radości daje prowadzenie sprawnego i dobrze działającego pojazdu. Dobrze też wie, ile nerwów kosztuje niespodziewana awaria i nieoczekiwana niedyspozycja auta. Jak zapobiec takim przypadkom? Nie ma innego sposobu niż regularne przeglądy i okresowe serwisy samochodu w zaufanym warsztacie samochodowym. Przeglądanie wszystkich podzespołów, sprawdzenie działania poszczególnych instalacji, kontrola zużycia wszystkich elementów podwozia, uzupełnienie i wymiana płynów eksploatacyjnych i wiele innych czynności zapewnią kierowcy bezpieczną i bezawaryjną jazdę.

Zaufany mechanik samochodowy

Większość właścicieli aut poszukuje dobrych i zaufanych mechaników samochodowych. Nie zawsze chętnie korzystają z usług autoryzowanych serwisów samochodowych i dużych stacji obsługi, gdzie traktowani są anonimowo. Cenią sobie bezpośredni kontaktu z mechanikiem i możliwość rozmowy o charakterze usterki i sposobie obsługi. Nasz serwis jest warsztatem, w którym pochylamy się nad każdym przypadkiem w sposób szczególny i indywidualny. Przeprowadzamy wszystkie czynności obsługowe i przeglądy w sposób wnikliwy i dokładny, zdając sobie sprawę, że jakość usługi wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Szeroki zakres usług mechanicznych i diagnostycznych

LUPUS Auto Serwis wykonuje usługi i serwisy wszystkich marek pojazdów osobowych i dostawczych. Zajmujemy się sprawdzeniem geometrii kół oraz regulacją zbieżności w samochodach osobowych. Wykonujemy przeglądy pogwarancyjne, w tym wymianę filtrów i olejów oraz dokonujemy obsługi układu hamulcowego. Zajmujemy się serwisem i usprawnieniem klimatyzacji. Wykonujemy również inne czynności obsługowe oraz wymianę podzespołów silnika, podwozia i zawieszenia.

Bardzo popularną i cenioną przez kierowców usługą jest sprawdzenie pojazdu przed zakupem. Podejmujemy się ogólnego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu, a w razie potrzeby diagnostyki poszczególnych podzespołów, włącznie z diagnostyką komputerową. Wykonujemy także usługę pomocy drogowej. Dysponujemy lawetą umożliwiającą transport uszkodzonego pojazdu. Zimą pomagamy w odpalaniu samochodów za pomocą urządzenia rozruchowego booster.

Świadczymy usługi wulkanizacyjne i oferujemy kompleksowy serwis opon.

Wysokie kompetencje i doskonałe wyposażony warsztat

Naszą firmę cechują dwie najważniejsze rzeczy. Wysokiej klasy personel i znakomite zaplecze techniczne. Nasi mechanicy to fachowcy o wysokich kompetencjach, doskonale zaznajomieni z obsługą samochodów. To doświadczeni pracownicy z długoletnim stażem. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz we wszystkie narzędzia umożliwiające przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych napraw.

 

======

 

W związku z panującą pandemią koronawirusa  w naszym kraju postanowiliśmy wspomóc walkę z nim.💪

           Do końca kwietnia 2020 r. zapraszamy na darmowe ozonowanie samochodów. 🚗

Ozonowanie pomaga oczyszczać powietrze i przynajmniej w jakimś stopniu zabija różne mikroorganizmy.

Zapraszamy!
Pon – Pt 7:00 – 17:00
Sob 7:00 – 14:00

 

============

Drodzy klienci ! 🙂
Chcielibyśmy poinformować, że wasze samochody są u nas bezpieczne 👏👏 !
Zachowujemy 100% sterylność podczas naprawy pojazdu. 🕵️‍♀️🕵️‍♀️

Używamy między innymi :
-Folie ochronne na fotele
-Folie zabezpieczającą kierownicę oraz drążek zmiany biegów
-Pełna dezynfekcja chemiczna wnętrza oraz klamek drzwi
-Każda naprawa w naszym serwisie kończy się darmowym ozonowaniem wnętrza !! 😷😷

Umów się już dziś poprzez Facebooka lub telefonicznie pod numerem telefonu 783294005

ZAPRASZAMY