GliwiceInformacje

Arena Gliwice: Wspaniały Świat Disney On Ice

Wspaniały Świat Disney On Ice to osiem historii rodem z Disneya. Widzowie zobaczą niecodzienne adaptacje znanych i lubianych bajek: „Zaplątani”, „Gdzie jest Dory?”, „Król lew”, „Kraina lodu”, „Mała syrenka”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Aladyn” i „Toy Story”.

Info: arenagliwice.com


W przyszłym tygodniu halą Arena Gliwice zawładną bohaterowie filmów Disney’a. W spektakularnym show na lodzie gwiazdą wieczoru będzie najpopularniejsza na świecie myszka Mikiporaz jej przyjaciele z takich bajek jak „Król lew”, „Kraina lodu”, „Zaplątani”, „Gdzie jest Dory?”, „Mała syrenka”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Aladyn” i „Toy Story”.

„Wspaniały Świat Disney On Ice” to niezapomniane przeżycie i widowisko dla całych rodzin. W hali Arenie Gliwice powstanie ogromne lodowisko, na którym bajkowi bohaterowie przeniosą widzów w niezwykły i magiczny świat Disney’a.

W ciągu 3 dni, od 6 do 8 grudnia, zaplanowano aż 8 spektakli. Premierowe widowisko odbędzie się 6 grudnia o godz. 10.00. Tego samego dnia będzie można obejrzeć show jeszcze o 14.00 i 18.00. W piątek łyżwiarze pojawią się dwa razy – o godz. 13.00 i 17.00, a w sobotę o godz. 10.00, 14.00 i 18.00.

Info: gliwice.eu