Ten program to będzie coś mocnego. Po nas możecie spodziewać się wszystkiego… bo czy zostaniecie fanami tańca z pejsami, czy zobaczycie pierwszy na świecie telewizor 17D (!), czy ruszycie w muzyczną podróż przez historię filmu z Oscarem, a może i przeniesiecie się w czasie i zobaczycie, że Dama z łasiczką to tak naprawdę… no właśnie. Przyjdźcie i zobaczcie, a obiecujemy, że będziecie bawić się świetnie.

Gramy na 200% i nie bierzemy jeńców 🙂

W programie możecie znaleźć wiele nawiązań do kultury, sztuki, muzyki, sytuacji społecznych, historii ale… nigdy do polityki. Kabaret stroni od polityki, nie idzie w tę stronę, a wyjątkiem był ten jeden – jedyny numer, który został stworzony dla “sprawdzenia” rekwizytu. Kabaret DNO to muzyka, bogactwo rekwizytów, kostiumów i “tego czegoś”. Wedle słów poety “Łam czego rozum nie złamie“.

Ale Wy się nie łamcie i z nami wybierzcie się na DNO.

Dużo muzyki i mnóstwo rekwizytów, które na scenie żyją własnym życiem, tego nie zobaczycie w TV 🙂

16 lutego 2020r., o godz.19:00

– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Kabaret DNO powstał w czerwcu 1996 roku w Dąbrowie Górniczej. Założony i cały czas prowadzony przez jedynego prawowitego ciemiężcę – Jarosława Cybę. Od początku jest jedynym w swoim rodzaju i mocno wyróżniającym się na tle innych form kabaretowych. To właśnie przez nietypowe podejście do rekwizytów i gadżetów obecnych na scenie DNO stał się synonimem najbardziej “gadżeciarskiego” kabaretu w Polsce.

Info: Arena Gliwice