Arena Gliwice. Fame MMA 13 powraca!

0
428
fot. mat. pras. Areny Gliwice

26 marca trybuny Areny Gliwice wypełnią się fanami mocnych wrażeń – największa gala freak fightowa w Polsce wraca na Arenę Główną. Jak na FAME MMA przystało, nie obędzie się bez dymów, ostrej walki i niespodziewanych zwrotów akcji.

OSTRE STRACIA W GLIWICKIEJ ARENIE

Jedno jest pewne – nudy nie będzie! Panie, panowie, przed nami niezwykła noc pełna emocji na najwyższym poziomie: 18 zawodników, 9 walk i Arena Gliwice wypełniona gwiazdami sportu, Instagrama, Tik Toka, Twitcha i YouTube’a – będzie się działo! Walkę wieczoru rozegra jeden z najpopularniejszych streamerów e sportu, Nitrozyniak oraz twórca internetowy znany z efektownego otwierania paczek i wystrzałowych pomysłów, Unboxall, którego kanał doczekał się prawie 2 milionów subskrybentów!

WALKA O FAME

Podczas co- main eventu sportowych emocji dostarczą nam raper Paweł „Popek” Mikołajuw i Norman „Stormin” Parke, zwycięzca głównego pojedynku na 11. odsłonie gali. W ringu zobaczymy również Amadeusza „FERRARIEGO” Roślika, Adriana „POLAKA” Polańskiego, znanego z kanału „Abstrachuje” Roberta „SUTONATORA” Pasuta, gwiazdę Twitcha Jakuba „JAPCZANA” Piotrowicza, Pawła „PONCZKA” Sikorę, Dawida Malczyńskiego, Piotra „SZELIEGO” Szeligę, rapera „ARABA”. Podczas walk z karty wstępnej zmierzą się ze sobą Mariusz „HEJTER” Słoński oraz Rafał „TAKEFUN” Górniak oraz Patryk „PATRYKOS” Domke i Kuba „KUBA POST” Post. To oczywiście nie wszystko, na gali nie zabraknie reprezentacji płci pięknej – do tablicy zostały wywołane również panie. Na gali zawalczy doświadczona fighertka Karolina „WAY OF BLONDE” Brzuszczyńska i równie doświadczona, co kontrowersyjna Marta „LINKIMASTER” Linkiewicz. Coś nam mówi, że będą leciały wióry!

NIEKOŃCZĄCE SIĘ EMOCJE

Miesiące intensywnych treningów, hektolitry potu i zaognione konflikty mają zaowocować podczas sobotnich starć już pod koniec marca. O wywołanie gorączki wrażeń w gliwickiej Arenie troszczy się cała ekipa FAME MMA, wśród niej Wojtek Gola, Boxdel, a od niedawna również król polskiego Youtube’a, Sylwester Wardęga. To mówi samo za siebie. Obecność fanów polskich twórców internetowych uważamy za obowiązkową, a jeśli to nie wasza bajka – nic straconego. Odkryjcie niekończące się emocje i dołączcie do newslettera Areny Gliwice, by nie przegapić największych wydarzeń w regionie: https://arenagliwice.com/newsletter-zapis/.

info: ARENA GLIWICE