Historia ludzkości jest bardzo długa i sięga setek tysięcy lat. Przez te wszystkie wieki człowiek udowadniał, że potrafi naprawdę wiele. Jest nawet takie powiedzenie „Nie ważne kim jesteś, ważne co uczyniłeś”. Owszem, ten wstęp brzmi jak zapowiedź długiej opowieści i tak też będzie. Jednak my jej pisać nie będziemy, my ją stworzymy, a inni niech opowiadają! Jak doskonale wiecie, specjalizujemy się w dostarczaniu Wam emocji za pomocą wydarzeń muzycznych. Tylko w tym roku stworzyliśmy trzy fantastyczne eventy: A State Of Trance 850, Electronic Family oraz Sensation Poland. Planując 2019 rok, sami podnosimy sobie poprzeczkę, zgodnie z naszym nowym hasłem: ”Oczekuj nieoczekiwanego!”.

Sprzedaż biletów trwa za pośrednictwem bileterii wlotki.pl , abilet.pl oraz 4clubbers.pl

Panie i Panowie, jedna z największych i najbardziej prestiżowych trance’owych marek na świecie zagości w Polsce! Mowa o potężnym festiwalu Dreamstate, który wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych! Wydarzenie to odbędzie się dnia 27 kwietnia 2019 roku, w pięknej i ultranowoczesnej Arenie Gliwice. Jesteśmy bardzo dumni z tego powodu, że to właśnie agencja TME została wybrana na organizatora pierwszego Dreamstate na starym kontynencie. Jednak to przede wszystkim Wy powinniście się cieszyć, gdyż event ten cechuje się fenomenalnym show, w skład którego wchodzi ogromna liczba laserów i innych wyjątkowych efektów, z czego właśnie impreza ta słynie na całym świecie.

Będzie to jedyna europejska edycja tego unikalnego show, jakie agencja TME ma zaszczyt produkować wraz z Insomniac, największą na świecie firmą eventową odpowiedzialną m.in. za tak znane marki, jak Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. Dreamstate w bardzo krótkim czasie stało się międzynarodowym fenomenem, czego najlepszym dowodem są wyprzedane imprezy w takich metropoliach jak San Francisco, Mexico City, Melbourne, Los Angeles czy Nowy Jork. Dlatego też polscy i europejscy fani muzyki trance, mogą poczuć się naprawdę wyróżnieni.

Wiemy doskonale, że kapitalne show bez światowej klasy artystów to połowa sukcesu, dlatego też zadbaliśmy o to, aby ten event, ten rok, ta marka i ta data przeszły do historii. Nasz line-up składa się z kilkunastu nazwisk i kiedy spojrzycie na pełną listę, pomyślicie sobie po cichu – „Czegoś takiego jeszcze w naszym kraju nie było!”. Aby nie rzucać słów na wiatr poniżej prezentujemy gwiazdy Dreamstate Europe 2019.

Kochani, powtórzmy – czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było – i mówimy to z pełną odpowiedzialnością. To będzie nowy format eventów halowych. Najwspanialsza, wspólnie napisana historia. Niech tornado się rozpocznie!

Ceny biletów parkingowych:

  • Osobowy: 25 zł (30 zł przy płatności na miejscu) / Bus: 50 zł / Autobus: 100 zł / Osoby niepełnosprawne (z odpowiednim oznaczeniem – naklejką): 0 zł

Kiedy?

27.04.2019r.

DREAMSTATE EUROPE – TIMETABLE

15:00 – otwarcie bram
15:30 – Maciej Wowk
16:00 – Eric Senn
17:00 – UCast
18:00 – Menno de Jong
19:00 – Ilan Bluestone
20:00 – Arty pres. Alpha 9
21:00 – Giuseppe Ottaviani Live 2.0
22:00 – Gareth Emery
23:00 – Paul Oakenfold (Full On Fluoro)
00:00 – Paul van Dyk
01:00 – Vini Vici
02:00 – Markus Schulz
03:00 – Ferry Corsten pres. Gouryella
04:00 – Aly & Fila
05:00 – Simon Patterson
06:00 – Liquid Soul
07:00 – zakończenie imprezy

Info: Arena Gliwice