Sport i rekreacja

APN Knurów vs Zagłębie Sosnowiec 1:4

Tym meczem rozpoczęliśmy serie rewanżową w ramach I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych. Było to nasze drugie spotkanie z zespołem z Sosnowca i pomimo samego wyniku, który mocno się nie różni od tego który padł w pierwszym spotkaniu to mieliśmy okazje zobaczyć mecz wyrównany pod kątem sytuacji i przebiegu gry.

– Przyjechaliśmy do Sosnowca mocno podbudowani ostatnim spotkaniem z Ruchem. Muszę przyznać, że pierwsza połowa z przebiegu meczu była wyrównana, ale to przeciwnik zachował więcej zimnej krwi i wykorzystał dwie swoje sytuacje. Na nasze nieszczęście sędzia nie widział, że jeden z zawodników Zagłębia zagarnął sobie piłę ręką, co w konsekwencji powinno zakończyć się karnym dla naszego zespołu. Świetną okazję do strzelenia bramki miał Mateusz Żylski po dośrodkowaniu Maćka Olesińskiego, ale niestety nieczysto trafia w piłkę. Na przerwę schodzimy do szatni z balastem dwóch bramek. W szatni jasno zostaje powiedziane, że walczymy dalej i musimy odmienić losy tego spotkania. W drugiej połowie udaję się złapać kontakt, po faulu na Wiorze. Karnego wykorzystuje niezastąpiony Kacper Imiołek. Przez pierwsze 20 min drugiej połowy próbujemy zdobyć bramkę na remis, ale w 54 minucie pada bramka na 3:1, co podcina nam trochę skrzydła, w końcówce bramka na 4:1 i tak kończy się to spotkanie. Sądzę że wynik 3:2 biorąc pod uwagę sytuacje jakie stworzył przeciwnik i my byłby bardziej wymierny jeżeli chodzi o przebieg spotkania. – relacjonuje trener Krzysztof Orzeszek

Zagłębie Sosnowiec 4:1 APN Knurów