APN Knurów vs KS MOSIR Sparta Zabrze 2:3 (2:2)

Bramki dla APN : Jakub Janik, Jasiu Pawlik

Skład : Szwagrzyk – Polak, Jasiński W., Brosz, Furs – Wróbel(K), Jasiński M., Szczepanik, Wartecki, Janik, Pawlik

Zmiany : Lebiodzik, Burliga
Rezerwa : Piekiełko, Nowak, Braszczok, Czempiel A.

Trener : Dawid Dybcio
Kierownik: Robert Szczepanik

20′ 0-1 Jakub Janik, asysta Jasiu Pawlik
23′ 1-1 Sparta
27′ 2-1 Sparta – rzut karny
40′ 2-2 Jasiu Pawlik, asysta Michał Jasiński
80′ + 2′ Sparta

Po bardzo ciekawym meczu Akademicy przegrywają zaległe spotkanie 7 kolejki z zespołem Sparty Zabrze. Pierwsza połowa bardzo wyrównana kończy się wynikiem 2-2. W grze formacji obronnej APN dużo błędów indywidualnych, których można było uniknąć. Od początku drugiej połowy Akademicy ruszyli do ataków i wielokrotnie stwarzali sobie sytuację bramkowe jednak żadnej nie udało się skutecznie zakończyć. Stare przysłowie mówi, że niewykorzystane sytuację się mszczą . . . Niestety tym razem przekonali się o tym zawodnicy APN. Sparta zdobyła zwycięska bramkę w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry!

Gratulacje dla zawodników z Zabrza!

Kolejnym rywalem Akademików r. 2002 będzie zespół MKS Zaborze. Mecz odbędzie się w niedzielę 22 października w Zabrzu (ul: Wyciska)

Info: apnknurow.pl