APN Knurów vs Górnik Zabrze 0:5 – rocznik 2009

III liga wojewódzka Młodzik Młodszy D2

APN Knurów vs Górnik Zabrze 0:5.

Drużyna Łukasza Porady przystąpiła do ostatniego meczu w III lidze wojewódzkiej.

Rywal – jedna z najlepszych drużyn w roczniku 2009  czyli Górnik Zabrze.

Do przerwy Akademicy przegrywali 0:2. Mimo straty dwóch bramek nasz zespół dzielnie starał się wychodzić spod wysokiego pressingu i udało się stworzyć kilka bardzo klarownym sytuacji, niestety żadna z nich nie zakończyła się bramką.

Najbliżej zdobycia gola był Wiktor Molak. Po przerwie Górnik wykorzystał błędy i strzelił nam kolejne bramki.

Mecz toczony był w bardzo szybkim tempie. Na boisku było bardzo dużo walki i zaangażowania z obydwu stron.

„Cieszy oglądanie postępów piłkarskich naszego zespołu. Na pochwałę dziś zdecydowanie zasługuje postawa Dawida Bismora. Zawodnik ten rozgrywa nie tylko dziś dobre zawody, lecz ma całą świetną rundę. W II połowie Bartosz Macios, kapitalnie wywiązywał się z zadań w defensywie i cechowało go olbrzymie serce i zaangażowanie do gry.

Za wolę walki i dobry mecz pochwała należy się dzisiaj całej drużynie”

Akademicy ostatecznie z 20 punktami zostali vice-liderem III ligi wojewódzkiej. Ogromne brawa