APN Knurów: V Liga Okręgowa Orlik E1…

V Liga Okręgowa Orlik E1

To był bardzo intensywny tydzień dla rocznika 2011 jeśli chodzi o ilość rozegranych spotkań, zarówno tych ligowych, jak i meczy sparingowych.

Krótkie podsumowanie przez Trenera Łukasza

APN Knurów vs AP Gliwice

W mecz weszliśmy bardzo dobrze za sprawą bramki, którą zdobył po pięknym strzale z dystansu Kamil Słomiński.

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana z obu stron. Jednak to my schodzimy na przerwę prowadząc jedną bramką.

W drugiej połowie niestety nie byliśmy wstanie powstrzymać bardzo skutecznych tego dnia skrzydłowych drużyny z Gliwic czego efektem, mimo dobrej gry jest przegrana. Musimy uznać wyższość rywali.

APN Knurów vs KS Sośnica Gliwice

Od początku spotkania oddaliśmy pole do gry drużynie z Sośnicy, która skutecznie wygrywała z nami każdy pojedynek 1×1 i w środkowym sektorze boiska zdobyła sobie przewagę.

Druga część meczu zupełnie inna w wykonaniu naszych Akademików, wyłączamy rozgrywającego przeciwników, w bocznych sektorach gramy tak, że za każdym razem gramy 3 do 2, tworząc sobie

tym przewagę w szybkim rozegraniu ataku.

Bardzo dobrze w tej sytuacji poradzili sobie, skuteczni tego dnia zawodnicy Filip Borowczak, Filip Wiszowaty oraz Filip Kiszka, który to, po dwóch stałych fragmentach gry doprowadził do cennego remisu w tym spotkaniu.

Sparing APN Knurów vs Gwarek Zabrze  vsAP Gliwice

Na koniec tygodnia rozegraliśmy trójsparing w każdy z każdym w systemie mecz-rewanż.

Dużo gry, duża intensywność i zaangażowanie w mecz całej drużyny przełożyły się na to, że mogliśmy toczyć bardzo dobre i wyrównane spotkania