APN Knurów: Mecz towarzyski rozegrał rocznik 2012 z KKS Kolejarz Gliwice

0
118

Wczorajszego wieczora na zaproszenie drużyny KKS Kolejarz Gliwice mecz towarzyski rozegrali podopieczni trenera Adama Dziuba z rocznika 2012

Relacja trenera Adama:

„Na hali sportowej przy Ul Kozielskiej prowadziliśmy dość wyrównane spotkanie przez równe 60 minut. Nasz zespół stworzył sobie bardzo wiele sytuacji bramkowych i gdyby wykorzystał choć połowę z nich na pewno rezultat byłby lepszy.

Nasi piłkarze mocno do serca wzięli sobie prośbę trenera o wchodzenie w indywidualne pojedynki bez strachu – cieszy fakt że w znacznej mierze wychodzili z nich zwycięsko nawet gdy przeciwnik miał przewagę liczebną. W tym aspekcie na szczególną pochwałę zasługuje Joel Szymański za opanowanie przy piłce gdy przeciwnik jest blisko, wyróżnił się również Michał Szaruga a kolokwialnie mówiąc szczęka mi opadła gdy na połowie boiska w pojedynku z trzema zawodnikami drużyny przeciwnej poradził sobie reagując na bieżąco i wypracowując sytuacje podbramkową 2 x 1- warto wspomnieć że konkurował z zawodnikami o rok starszymi.

Dobrze w tym aspekcie spisywał się również drugi zawodnik młodszy od swoich kolegów Piotrek Rzewódzki.

W kluczowych momentach zabrakło koncentracji co było efektem straconych bramek.

Jako trener jak zawsze przysłowiowo kręcę nosem, cieszę się że chłopakom lepiej idzie, zdobywają bramki i coraz częściej podejmują rywalizację na boisku jak co najmniej równy z równym – jednak nie lubię wypuszczać z rąk wygranego meczu i zawsze znajdę coś co mogło zagrać lepiej”.

Trenerowi drużyny przeciwnej dziękujemy za zaproszenie i sportową rywalizację w duchu fair play

Skład APN:

Adam Smolorz

Joel Szymański x1

Borys Toborek x1

Krzyś Kwaśniewski

Michał Walczyk

Filip Duda x2

Maks Kuczera

Wiktor Cwajna

Filip Jurski

Alek Trzpiel

Michał Szaruga

Piotrek Rzewódzki

Trener: Adam Dziuba

Był to pierwszy z cyklu meczy zaplanowanych na najbliższy tydzień

Sobota 06.03

-KS Leszczyny

-AP „Kamyczki”

Niedziela 07.03

-Tiki Taka Żywiec

-Lisek Milówka

Trenuj Walcz Zwyciężaj APN !

Info oraz foto: APN Knurów