Kolejna Liga Żaków dla rocznika 2011 gościła w Knurowie. Jako gospodarze nie okazaliśmy się zbyt gościnni. Większość meczy zakończyła się naszymi zwycięstwami.

Bramkarze pokazali jak zwykle dobre przygotowanie. Co do reszty zawodników, wielkie brawa. Chłopaki pokazali ambicje, wolę walki, spokój oraz mądrość boiskowa. Wiele zagrań wywołało uśmiech i oklaski na twarzach zgromadzonych licznie dzisiejszego dnia kibiców obu naszych drużyn z rocznika 2011.

APN Czerwoni 5:3 Toszecka AP
Bramki: Rozumek, Mikos 2x, Frątczak 2x.
Spotkanie na bardzo dobrym tempie. Szybko zdobyliśmy przewagę i pomimo utraty 3 bramek, kontrolowaliśmy mecz do końca.

APN Czerwoni 5:0 APN Biali
Bramki: Rozumek, Petelicki, Szymecki, Kornatka, Nowalinski.
Kolejne zacięte spotkanie między naszymi rocznikami. Zakończyło się wysokim wynikiem lecz gra obu drużyn nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, a w drużynie Białej debiut u trenera Łukasza zaliczyło kilku nowych zawodników wnosząc do drużyny dużo udanych zagrań.

APN Czerwoni 5:2 Promotor Zabrze.
Bramki: Rozumek, Mikos 3x, Frątczak.
Ostatnie spotkanie przyniosło wiele emocji. Zdobywamy prowadzenie, potem Promotor po naszym trafieniu samobójczym łapie kontakt. Jednak dziś pokazaliśmy dużo jakości o czym świadczy wysoka wygrana. Trzeba w tym spotkaniu wyróżnić zdobywce Hattricka Oliwiera Mikos. Zgodnie z tradycją zabrał ze sobą piłkę do magazynu ;-).

Info: APN Knurów