Sport i rekreacja

APN Knurów: Grupa czerwona 2009 – relacje z meczów Ligi Orlików

E2 Orlik, gr. 1: MKS Concordia Knurów – APN Knurów 0-26

Bramki: Cieślar 7, Molak 4, Pacia 3, Kopciuch 3, Kopeć 2, Macios 2, Daroń, Górniok, Szewczyk, samobójcza 2

Skład: Szymecki, Cieślar, Daroń, Nahibowicz, Sitarz, Kopciuch, Molak, Kopeć, Pacia, Górniok, Szewczyk, Macios, Wasylków

Plusy meczu: Piotr Kopeć, Wiktor Molak

VI liga Orlik E1, grupa 2: APN Knurów – MOSiR Stal Zabrze 6-5

Bramki: Kołodziej 2, Cieślar 2, Molak, Jatta

Skład: Benek, Kołodziej, Staszek, Michalak, Otremba, Molak, Kijas, Kopeć, Jatta, Cwajna, Pacia, Molak, Cieślar

Bardzo emocjonujący i pełen zwrotów akcji mecz, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Przeciwnik niczym nas nie zaskoczył, a zagrożenie stwarzał głównie po stałych fragmentach gry i wznowieniach z autu. Niestety w ten sposób tracimy dwie bramki i przegrywamy. Lekki paraliż, ale z każdą minutą gramy lepiej. Indywidualności biorą grę na siebie, zaczynamy odrabiać straty i po golach Wiktora Molaka oraz Pawła Jatty do przerwy remis 2-2. W drugiej połowie dokręcamy tempo i jesteśmy bardziej zdeterminowani. Dużo lepiej gra też nasz przeciwnik. Do 50 minuty trwa przysłowiowa „wymiana ciosów”. W tej fazie meczu popełniamy bardzo proste błędy w obronie, które skutkują straconymi bramkami. W ostatnich 10 minutach zespół się pozbierał, a ambitna i waleczna gra przynosi efekty w postaci bramek w końcówce spotkania Kamila Kołodzieja i Karola Cieślara. Kolejny raz udaje się odwrócić wynik i wygrać mecz. Jednak musimy poprawić grę w obronie ponieważ popełniamy bardzo dużo błędów indywidualnych. W kontekście całego meczu lepiej graliśmy w piłkę i to nasza drużyna po meczu mogła się cieszyć, ze zdobycie 3 punktów. Gratulacje dla całego zespołu za walkę i determinacje do ostatniego gwizdka sędziego.

Plusy meczu: Kamil Kołodziej, Karol Cieślar

Info: apnknurow.pl