APN ( 2006/2007) – Piast Gliwice 5:2

24 września ( sobota )  o godz 9:30 akademicy rocznika 2006/2007 rozegrali swoje zaległe spotkanie z Piastem Gliwice wygrywając 5:2.

Jak komentuje trener Krzysztof Nieradzik drużynie APN zależało na wygranej, aby utrzymać dobrą passę.
Nie mieliśmy w tym meczu problemu z ograniem rywala o wielkich możliwościach. Bardzo dodrze budowaliśmy swoje akcje i lepiej operowaliśmy piłką.
Mieliśmy więcej jakości i pewności w przeprowadzonych akcjach od naszych przeciwników – dodaje szkoleniowiec.Cały zespól cieszy się ze zwycięstwa oraz 1 miejsca w ligowej tabeli.

Trafienia zanotowali: Maj (1 minuta asysta Smugaj), Dudek (3 minuta asysta Szymecki), Sternal (10 minuta asysta Chrośnik), Stulik (27 minuta asysta Dudek), Dudek (36 minuta asysta Cieślar)

Akademicy zagrali w składzie: Kacper Jatta, Paweł Chrośnik, Stępień Kacper, Tomasz Smugaj, Dominik Dudek, Maciek Stolarczyk, Dominik Kondratowicz, Karol Szymecki, Janek Cieślar, Szymon Adamus, Szymon Sternal, Dominik Marek, Dawid Skrzypek, Eryk Maj, Oliver Mansfeld, Bartosz Kujawa, Kacper Dyjankiewicz, Igor Stulik.

Zawodnicy APN trenera Nieradzika przechodzą m.in. trening mentalny, mają zajęcia z psychologiem.
Warsztaty były prowadzone w piątek po treningu fizycznym przez panią psycholog Zuzannę Bizug. Miały one na celu zwiększenie szans na sukces sportowy, rozwijanie komunikacji w zespole oraz nabycie pewności siebie. Zajęcia te były uzupełnieniem treningu fizycznego.