KnurówNewsy

Apel jednego z mieszkańców Szczygłowic

Apel jednego z mieszkańców Szczygłowic , który pojawił się ostatnio na jednym z lokalnych forów internetowych, a że sprawa dosyć poważna warto go przytoczyć i przeczytać , żeby wyrobić swoje zdanie :

http://osiedleszczyglowice.blogspot.com/…/09/mord-prasowy.h…

Od kilku dni lokalne media ( Dziennik Zachodni, Nowiny Gliwickie no i nasz Przegląd ) rozpisują się na temat aktu rzekomego molestowania dzieciaka w Szczygłowicach. Dziennik Zachodni bez krzty refleksji zamieścił nawet film z doprowadzenia chłopaka na przesłuchanie , zaś pismaki z NG użyły sformułowania „zboczeniec”.

http://www.nowiny.gliwice.pl/aktualnosci,6153,0

Wielu jednak mieszkańców Szczygłowic doskonale zdaje sobie sprawę, że chłopak ten ma bardzo poważne problemy zdrowotne. Osobiście kilkanaście razy widziałem gdy najpierw go wykrzywiało, wykonywał dziwne ruchy, zaś na końcu dostawał bardzo silnego ataku padaczki. Jeśli nawet rzeczywiście całował owe dziecko, to było to wynikiem ataku choroby. Dwa razy też widziałem, gdy chłopaka z ulicy zabierała karetka.

Umieszczenie tego chorego chłopaka pod takim zarzutem w areszcie to wyrok na niego!!!

Uważam za bezczelność insynuowanie że chłopak ten może mieć związek z rzekomymi aktami zaczepiania dzieci „na cukierki”. Każdy kto zna sprawę, wie że chłopak ten często dopominał się o dwa złote w zamian za odwiezienie koszyka w sklepie.

A Knurowskiej policji pragnę przypomnieć, że macie w Szczygłowicach kilka znacznie poważniejszych spraw do wyjaśnienia!!! I Wy wiecie o czym ja mówię!!!

Proszę mieszkańców Szczygłowic o wsparcie!!!

11950249_953910297995522_1811827375150004520_o

Jeden komentarz do “Apel jednego z mieszkańców Szczygłowic

  • a to mój apel! precz z uchodzccami! precz z islamem !! to są mordercy i gwałciciele boje się o swoje dzieci !

Możliwość komentowania została wyłączona.